אבי חליוה

אבי חליוה סיים את לימודי ההנדסה בטכניון בשנת 2000 ואת התמחותו עשה בחברת דטהמפ.

במשך 5 שנות עבודתו בחברה, התמחה אבי בהכנת תוכניות לצורכי רישום, ולאחר מכן עבר לפרויקט כביש 6, שם ניהל את מחלקת חישובי הכמויות בדטהמפ אשר נתנה שירותי פיקוח לחברת CJV מטעם חוצה ישראל.

בפרויקט זה אבי טיפל בהכנת מסמכים לקראת יציאה למכרז,  הכנת ניתוחי מחיר, ביצוע מעקב ובקרה על הכמויות והחשבונות המוגשים, ובאופן סדיר בוצעה על ידו בקרה תקציבית על מקטעי הפרויקט. הליך דומה בוצע על ידיו כמהנדס התקשרויות ובקרה תקציבית, שביצעה דטהמפ  לחברת נמלי ישראל.

בשנת 2005 עזב אבי את חברת דטהמפ  ועבר לתפקיד מודד מחוז ירושלים של מינהל מקרקעי ישראל , תפקיד בו כיהן במשך 5 שנים.  במינהל מקרקעי ישראל  ניהל את יחידת המיפוי המספקת את מכלול השירותים בתחומי המיפוי, המדידות ומערכות מידע גיאוגרפיות. במסגרת תפקידו אבי יזם והכין מפות מדידה לצורכי תכנון, תוכניות לצורכי רישום וייעץ ליחידה בנושאים מורכבים ובלתי שגרתיים הקשורים בקרקעות, בשטחים חקלאיים, במיפוי, מדידות, ובתכנון במגזר החקלאי והעירוני.

את לימודי התואר השני שלו במינהל עסקים סיים אבי בשנת 2009 ובשלהי 2010 עבר לת"א, שם ניהל את המרכז לרישום עירוני ואת תחום המיפוי והמדידות הארצי. במסגרת תפקידו היה אבי אמון על ייזום תוכניות לצורכי רישום בכל הארץ ורישום פרצלציות לאחר הכנת תוכניות לרישום שיכונים ציבוריים (תרש"צים). כמו כן, היה אבי אמון על הסדר הקרקעות הארצי מטעם מינהל מקרקעי ישראל.

לאחר הרפורמה שבוצעה במינהל מקרקעי ישראל, התמנה אבי למנהל אגף בכיר למיפוי, מדידות ו-GIS ושימש כחבר בהנהלת רמ"י ולאחר כשנתיים קיבל לידיו גם את ניהול המרכז לרישום משבצות חקלאיות.

מתוקף תפקידו היה אבי אחראי על כל מחלקות המיפוי המרחביות של רמ"י, אמון על כתיבת נוהלי העבודה של רמ"י ועל הקמת מאגר המודדים והתעריף של  רמ"י. כמו כן בתחומי אחריותו של אבי היו ריכוז כל שכבות המידע הגיאוגרפיות (GIS), והנגשת מאגר התוכניות של רמ"י לציבור הרחב.

בנובמבר 2018 חזר אבי אל חברת דטהמפ, בה החברה בה החל את עבודתו כמתמחה, ומאז משמש כסמנכ"ל חברת "דטהמפ" וסמנכ"ל חברת "גטניו ושות' מודדים מוסמכים". כמו כן, אבי משמש כמנכ"ל חברת א.ר.ד ניהול ותכנון עירוני – חברה מתכננת גדולה של רשות מקרקעי ישראל.

אבי חליוה מודד מוסמך ושמאי מקרקעין, הינו חבר וועד לשכת המודדים המוסמכים בישראל וכן נציג ישראל ב-commission 9  (שמאות מקרקעין ומיפוי) ב- FIG – הפדרציה העולמית למיפוי.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com